Teoretické základy informatiky

Rozcestník na zpracované i nezpracované otázky s upraveným pořadím, aby jednotlivé otázky SZBIN a SZBAP mohly být spárovány. Originální zdroj otázek. AP znamená Aplikovaná informatika IN Informatika. Některé stejně se jmenující otázky se liší v detailech, v tom případě je to uvedeno v detailu každé otázky, že se liší a kterou částí.

Procento v závorce udává, z kolika procent je otázka vypracovaná. (ano/ne) udává, zda někdo potvrdil zpracování otázky.
Nově jsem přidal hodnotu (0%/forum), která říká, že se nějaký student k otázce přihlásil na fóru v ISu, ale doposud nepotvrdil, že ji vypracuje zde.

Otázky si postupně přečtou někteří studenti doktorského studia, případně přímo vyučující. Jejich podněty pro doplnění textu, opravy nesrovnalostí či odstranění matoucích textů budou do otázek zaneseny a tyto otázky budou označeny textem zkontrolováno. V otázce bude uvedeno, kdo ji zkontroloval.

Tato kontrola je jen rámcová, stále se může stát, že v otázce zůstala zapomenutá chybka či nesrovnalost, vyučující za toto nenese odpovědnost, berte tuto rámcovou kontrolu jako formu pomoci od vyučujících pro studenty. Stejně tak nejste vázáni textem v otázce a můžete při zkoušce přidávat věci k tématu dle svých znalostí.

Seznam otázek

Pozor: kontrola otázky rozhodně neznamená, že je otázka úplná a nic víc nemusíte vědět. Stále se komise může u zkoušky zeptat na další souvislosti k dané otázce.

Diskuze

, 2008/06/13 16:48

nechybi tady jedna AP otazka?

, 2008/06/13 18:45

a ktera? podle me jsou vsechny.

, 2008/06/13 21:07

aha, fakt jsou vsechny. me zmatlo, ze v seznamu otazek co mam vytisteny je napsano: „Teoreticke zaklady informatiky (18)“, ale ve skutecnosti jich je 17 :)

, 2008/06/15 21:27

jj :) ja som bol tiez chvilu zmateny…

, 2008/06/20 22:31

Jinak spousta uzitecnejch informaci se da najit na http://ksp.mff.cuni.cz/study/cooks.html

, 2009/06/10 19:54

Také přidávám odkaz na státnice matfyzu: http://statnice.matfyz.info/generated/IOI-html/

You could leave a comment if you were logged in.
home/inf.txt · Poslední úprava: 2020/04/12 16:56 (upraveno mimo DokuWiki)
Nahoru
CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
chimeric.de = chi`s home Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0